Půjčka bez doložení příjmu

Bankovní půjčka

Bankovní půjčky patří mezi finanční produkty s nejmenší rizikovostí a výhodnou úrokovou sazbou. Ovšem nezíská je jen tak každý, banky mají na žadatele o půjčky poměrně náročné požadavky, které je třeba splnit.

Podmínky žádosti o bankovní půjčku

Pokud žádáte o půjčku u banky, měli byste mít především čistý registr dlužníků a dostatečný příjem. Prokázání těchto dvou kritérií je běžnou součástí posuzování žádosti. Všechny banky nabízejí řadu úvěrů, ze kterých si určitě vyberete. Většinou bývá pravidlem, že u dané banky musíte mít rovněž vedený běžný účet, nebo si jej při příležitosti žádání o půjčku dodatečně založit. U některých bank je vedení účtu zdarma s velmi výhodnými podmínkami, u jiných se za vedení účtu platí.

Kdo má a nemá šanci na úvěr od banky?

Banky si pečlivě vybírají, komu peníze poskytnou. Pokud patříte mezi nezaměstnané, jste na mateřské dovolené, máte nízký nebo nepravidelný příjem, pravděpodobně nepochodíte. Potíže mají mnohdy i živnostníci. Velkou šanci mají ale studenti a důchodci, pro ně existují speciální bankovní půjčky. Někdy je ale třeba si přizvat ručitele.

Poctivé jednání a důkladné prověření schopnosti splácet

Pokud jste pro banku zajímavými klienty, máte vyhráno. Nemusíte se většinou bát nekalého jednání a toho, že se vás bude společnost snažit okrást. Neminou vás asi různé poplatky nebo případné sankce při nesplácení, ale díky důkladnému prověření banka půjčí těm, kdo na splácení pravděpodobně opravdu budou mít a nedostanou se do potíží.

Prostudujte si smlouvu!

Co se týče smlouvy a podmínek půjčky, nemůžete si stěžovat, že by vám něco nebylo řečeno předem nebo jste s podmínkami nebyli dostatečně seznámeni. Smlouvu je potřeba důkladně si prostudovat, včetně textů psaných drobným písmem a poznámek pod čarou, kde se paradoxně skrývají důležité informace. Pokud něčemu nerozumíte, ptejte se. Dokumenty bývají mnohdy dlouhé, ale jejich prostudování nepodceňte.

Publikováno2.6.2011

WWW.PUJCKA-BEZ-DOLOZENI-PRIJMU.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách bez dokládání příjmu. Půjčky neposkytujeme.
Upozornění: Na webu se mohou vyskytovat zastaralé informace